PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=497153}

A Serbian film

Srpski film
4,6 27 203
oceny
4,6 10 1 27203
4,3 6
ocen krytyków
Srpski film
powrót do forum filmu Srpski film

Z tym filmem jest trochę jak z wyjściem z kolegą na piwo. Tylko zamiast wyjścia na piwo (czyli normalnego filmu), postanawiasz kolegę spić do nieprzytomności, a później zgwałcić analnie jego, barmana i listonosza, nagrać to i wrzucić do sieci. Niby fajnie było spróbować czegoś nowego, ale po wszystkim czujesz, że chyba znów czas na terapię, bo jednak nie powinieneś przerywać poprzedniej.

gucio292

Dokładnie, lepiej tego nie można było oddać!

gucio292

ależ pięknie napisane!

to powinno być na odwrocie dvd z filmem :D

ocenił(a) film na 1
gucio292

kocham Cię za to

ocenił(a) film na 4
gucio292

Są drastyczne sceny, jednak wiele też jest niepokazane - w jakimś tam stopniu ocenzurowane;

dla mnie to jeden z tych filmów, które nie wiadomo jak ocenić;

mimo wszystko za wątek reżyserski(porównanie reżysera filmu z aktorami grającymi reżyserów) - szczególnie końcówkę nawet jestem skłonny dać 4/10; całość zbyt przygnębiająca.

ocenił(a) film na 5
gucio292

Wygrałeś tym komentarzem!

ocenił(a) film na 8
gucio292

A czy można zgwałcić kolegę waginalnie?

Rafael7979

Można oralnie.

ocenił(a) film na 5
gucio292

Kolega chyba mało rzeczy w życiu widział. Wiele o tym filmie słyszałem, od paru lat starałem się za ten film zabrać i byłem znudzony, i zmęczony seansem. W zasadzie ładunek emocjonalny ten film niesie bardzo nikły. Plus za fakt, że ten film ma jakąś tam fabułę, o coś w nim chodzi i za cały finał.

Może jestem już starym wyjadaczem i za wiele filmów widziałem, ale mnie osobiście bardziej szokował "Wołyń", "Ponury dom" czy "The man behind the Sun". Jeżeli ktoś szuka wrażeń pod tym kątem, to lepiej obejrzeć te trzy wspomniane przeze mnie filmy. Są na pewno dużo bardziej kształcące, można coś z historii wynieść, a fani mocnych wrażeń na pewno się podjarają.

ocenił(a) film na 4
gucio292

hmm chyba ja jestem tym twoim kolegą, dupa boli do dzisiaj

ocenił(a) film na 10
Daroo_3

Daro co go w dupe walo :O? Film świetny!

ocenił(a) film na 4
Jabolak

Dokładnie :3

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
Nord_filmweb

Milos nie rozumiesz?! Nowy gatunek!
"To je film"
Wgl nie rozumiesz przekazu tego dzieła, a elementy pedofilistyczne były wysoce niesmaczne.

Jabolak

Dobrze . A dlaczego mnie przezywasz od Dextera ( twojego ulubionego usera filmwebu ) ?

gucio292

Mistrz!

gucio292

gwałcenie wszystkich facetów w koło jest fajne, bo nowe? dobrze że nie jestem twoim kolegą, tyle nowych rzeczy mógłbyś wymyślić przy piwie...

ocenił(a) film na 4
gucio292

Haha :-)

gucio292

zdobędziesz sławę dzięki jbzd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones